Farming Simulator 14

Farming Simulator 14 1.0.0

Zostań rolnikiem numer jeden w Farming Simulator dla Android / iPhone oraz iPad

Farming Simulator 14 to mobilna odsłona kultowej gry. Teraz ten symulator farmy dostępny jest na iPhone oraz iPada. Program został tak zaprojektowany, aby wygodnie można było korzystać z ekranów dotykowych. Jednocześnie zachowano wszystkie główne cechy serii. Czas wsiąść na swoje maszyny i patrzeć jak rośnie zboże w Farming Simulator 14 dla systemu iOS.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobre wykonanie techniczne
  • Farming Simulator w wersji mobilnej
  • Wciąga

Wady

  • Fizyka pojazdów
  • Brak dobrego samouczka i pomocy
  • Dodatkowe pojazdy są płatne

Niezły
6

Farming Simulator 14 to mobilna odsłona kultowej gry. Teraz ten symulator farmy dostępny jest na iPhone oraz iPada. Program został tak zaprojektowany, aby wygodnie można było korzystać z ekranów dotykowych. Jednocześnie zachowano wszystkie główne cechy serii. Czas wsiąść na swoje maszyny i patrzeć jak rośnie zboże w Farming Simulator 14 dla systemu iOS.

Trudy i znoje rolniczej pracy w wersji mobilnej

Farming Simulator stał się wielkim hitem na komputerach PC. Tytuł ten jest najpopularniejszym symulatorem farmy. Wersja mobilna oferuje nieco uproszczoną rozgrywkę. Wynika to z konieczności dostosowania produkcji do urządzeń przenośnych.

Główne cechy gry pozostają jednak niezmienione. Naszym celem jest zarządzanie farmą i ciągłe jej udoskonalanie. Rozwijamy więc nasze gospodarstwo rolne poprzez zakup ciągników, kombajnów i innych urządzeń. Gra cechuje się niezwykłą dokładnością, jeśli chodzi o szczegóły. Mamy możliwość ciągłego monitorowania cen produktów, tak aby sprzedawać je w jak najlepszym momencie. Możemy uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, a także pozyskiwać z nich na przykład mleko. Farming Simulator 14 w wersji mobilnej oferuje bardzo wiele możliwości, z czego zadowoleni będą wszyscy fani tego typu produkcji. Nie jest to jednak łatwa gra. Musimy respektować cykle produkcji rolnej, umiejętnie zagospodarować teren oraz opanować jazdę maszynami rolniczymi.

Farming Simulator pozwala na regularną zmianę pojazdów o ile posiadamy wystarczającą ilość gotówki na ich zakup. Niestety nie wszystkie urządzenia dostępne są w podstawowej wersji gry. Za część z nich należy dodatkowo zapłacić. Aby móc skorzystać z niektórych ciekawych pojazdów, musimy sięgnąć głębiej do naszego prawdziwego portfela. To kiepskie rozwiązanie, można odnieść wrażenie, że otrzymaliśmy wybrakowany produkt. 

Dobra rozgrywka, choć czasem niejasna

Sterowanie Farming Simulator 14 na pierwszy rzut oka zachwyca. Obsługa pojazdów jest dobrze przemyślana i intuicyjna. Bez trudu opanujemy ją w ciągu kilku sekund. Niestety wrażenia te szybko zostają zastąpione poczuciem frustracji. Dzieje się tak z powodu wad fizycznych gry. Procesy okazują się zbyt uproszczone, a system kolizji jest nierealny. W dodatku nie poniesiemy, żadnych konsekwencji za spowodowanie wypadku.

Farming Simulator 14 posiada jedynie mini poradnik trwający 30 sekund. To niewystarczająco aby zrozumieć wszystkie mechanizmy gry. Osoby, które nie są zaznajomione z serią, będą miały problemy z przyswojeniem i poruszaniem się po grze. Oznacza to konieczność opuszczenia aplikacji i skorzystania z rozszerzonej pomocy online. Dopiero wtedy dowiemy się jak korzystać z wszystkich elementów Farming Simulator.

Piękna jak traktor

Od strony technicznej Farming Simulator 14 jest dobrze wykonany. Tekstury i modele są bardzo realistyczne oraz przyjemne dla oka. Gorzej wypadają efekty dźwiękowe, które już nie zachwycają. Generalnie jednak gra wygląda bardzo sympatycznie, przyjemnie jest oglądać zachody słońca podczas zasiewu pola. Pod względem graficznym mobilna wersja Farming Simulator 14, to sukces!

Zabawny ale niekompletny

Jak to zwykle bywa, fani serii będą zachwyceni Farming Simulator 14 na smartfony i tablety. Gra sprawia dużo radości i daje sporo możliwości jeśli chodzi o produkty rolne oraz pojazdy. Miłośników tego klimatu gra pochłonie na wiele godzin. Szkoda jednak, że dodatkowe pojazdy i inne elementy są kosztowne. Ponadto kuleje fizyka samych pojazdów i jest za bardzo uproszczona. To dobra gra, która niestety ma kilka poważnych niedociągnięć.

Farming Simulator 14

Download

Farming Simulator 14 1.0.0

Opinie użytkowników o Farming Simulator 14